O nas Oferujemy Kup projekt Adaptacja projektu Formalności Partnerzy Kontakt
SPRZEDAŻ PROJEKTÓW GOTOWYCH - ADAPTACJE PROJEKTÓW - PROJEKTY PRZYŁĄCZY - POZWOLENIA NA BUDOWĘ - CERTYFIKATY ENERGETYCZNE - KOSZTORYSY I WYCENY - KIEROWANIE BUDOWĄ - BEZPŁATNE DORADZTWO TECHNICZNE UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
Najpopularniejsze

                        

Witaj!
Dzisiaj jest: Wtorek,  14 Lipca 2020
Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
196 dzień roku,
do końca roku pozostało 168 dni
Skąd wiesz o naszym serwisie?
 Internet
 Prasa
 Materiały promocyjne
O nas

Firma MAX POLAND sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Nasze biuro mieści się we Włocławku przy ul. Strzeleckiej 2A  na osiedlu Michelin.

Naszą wiodącą działalnością jest sprzedaż gotowych projektów domów. Współpracujemy z wieloma pracowniami architektonicznymi z całej Polski. W naszej ofercie znajduje się ponad 5000 projektów domów, garaży i budynków gospodarczych.

             
       

W ramach naszej oferty służymy Państwu bezpłatnym doradztwem technicznym w zakresie budownictwa ogólnego. Postaramy się odpowiedzieć, na wszystkie dręczące Państwa pytania dotyczące planowanej inwestycji. Z nami budowanie będzie łatwiejsze.

Jesteśmy w stanie służyć Państwu pomocą i radą już na etapie wyboru działki budowlanej, poprzez pomoc w wyborze najbardziej optymalnego dla Państwa rodziny projektu, aż po odbiór gotowego domu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przy załatwianiu spraw formalno-prawnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Współpracując z nami oszczędzicie Państwo swój cenny czas.

Nasze doświadczenie, fachowość i rzetelność są do Państwa dyspozycji także w trakcie budowy.


Zapraszamy do współpracy z nami.

Zespół MAX POLAND

  Copyright 2006 © Max Poland - All rights reserved